DEKORACJE KOŁOBRZEG

 

Większość z nas pragnie, by dzień ślubu okazał się tym niezapomnianym. Długie przygotowania poprzedzają wyjątkową uroczystość. W tym najważniejszym momencie wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Właśnie dlatego zarówno państwo młodzi, jak i ich rodzice planują najdrobniejsze szczegóły. Uwaga skupia się więc nie tylko na kreacjach obojga przyszłych małżonków, ale też wystroju kościoła, domu weselnego, samochodu i wielu innych elementów niezbędnych podczas samej ceremonii oraz zabawy weselnej. Zadbać trzeba o wszelkie drobiazgi, nawet najmniejsze dekoracje ślubne, takie jak biżuteria, ozdoby do włosów dla panny młodej, wiązanki czy wreszcie kwiaty do butonierki świadka i samego pana młodego.

W tym nadzwyczajnym dniu kwiaty towarzyszą przyszłym nowożeńcom niemal w każdej chwili (niezależnie od tego, czy ślub odbywa się w Kołobrzegu, czy w Krakowie). Ich niezwykła uroda potrafi ozdobić nawet najbardziej banalny element. Trudno wyobrazić sobie bez nich stworzenie stroików, wianków i bukietów, dlatego są nieodłącznym składnikiem dekoracji ślubnych.

Wiele panien młodych nie chce już dziś sztucznych ozdób, błyszczących koralików, mnóstwa świecidełek, wysadzanych kryształkami diademów. Coraz częściej odchodzi się od przepychu i zbytku na rzecz prostoty i naturalności. Bajkową, romantyczną atmosferę i szykowny, ale nieprzesadzony wygląd można z powodzeniem uzyskać dzięki bezpretensjonalnym, zdawałoby się zwyczajnym, dodatkom, do których niewątpliwie zaliczyć należy kwiaty.

Te naturalne dekoracje ślubne odpowiednio dobrane i skomponowane przez doświadczoną florystkę (np. z Kwiatowej Uliczki oferującej usługi między innymi na terenie Kołobrzegu) pozwolą wyczarować niepowtarzalny urok. Od kilku sezonów w światowych trendach mody ślubnej silnym akcentem zaznacza się styl boho. Miłośniczki tej tendencji stawiają na delikatność. Chętnie wybierają zwiewne suknie ozdobione koronką w stylu retro, dyskretną, subtelną biżuterię, proste, romantyczne fryzury. Do takich stylizacji doskonałym dopełnieniem jest wianek. Na topie są oczywiście te wykonane z naturalnych, świeżych kwiatów. Eteryczna panna młoda z pewnością postawi na taką niebanalną dekorację ślubną. Pomoc w stworzeniu idealnej, wymarzonej ozdoby oraz wszelkich innych dodatków oferuje florystka Joanna Jankowska z Kwiatowej Uliczki.