DEKORACJE GRYFICE

TWÓJ ŚLUB

BUKIETY

WIANKI I KWIATOWA BIŻUTERIA

DEKORACJE SAMOCHODOWE

FLORYSTYKA POGRZEBOWA

ZAPRASZAMY DO KONTATKU

ODPOWIEMY NA PYTANIA

ZADZWOŃ: 603 668 211

Dzień ślubu – chwila uroczysta i wyjątkowa. W tym szczególnym momencie wszystko powinno być idealne. Niespodzianki i improwizacje lepiej sprawdzą się podczas oczepin, a samą ceremonię lepiej dokładnie zaplanować. Przemyślany powinien być każdy element – od garnituru pana młodego po podwiązkę panny młodej. Istotną kwestią są też bez wątpienia dekoracje ślubne: bukiet, stroik albo wianek, przypinka do butonierki czy wreszcie wiązanki ustawiane na stołach w domu weselnym oraz te zdobiące samochód wiozący nowożeńców na wesele. Większość wymienionych ozdób można wykonać z kwiatów. Urok naturalnych, świeżych roślin z pewnością sprawdzi się w tym wyjątkowym dniu.

Bez kwiatów nie sposób wyobrazić sobie ślubnego bukietu panny młodej. Jeśli zatem suknia, welon, buty i inne części garderoby zostały już dobrane, warto umówić się na spotkanie z florystką (np. z Kwiatowej Uliczki – działamy między innymi na terenie Gryfina) i dokładnie omówić wygląd wiązanki. O tej ozdobie trzeba pomyśleć odpowiednio wcześniej. Może bowiem okazać się, że wymarzonej kompozycji nie da się wykonać z dnia na dzień. W sezonie określone odmiany są zazwyczaj dostępne od ręki, ale zdarza się też tak, że dany gatunek trzeba znacznie wcześniej zamówić i sprowadzić z zagranicy. Dlatego o naturalnych dekoracjach ślubnych lepiej pomyśleć zawczasu.

Profesjonalna florystka (oferująca swoje usługi na terenie Gryfina) nie tylko pomoże dobrać kwiaty do sukni ślubnej, wymarzonej fryzury, ale też sylwetki i postury panny młodej. Doradzi najlepszy kształt bukietu, wskaże trwałe gatunki kwiatów w wybranej kolorystyce.

Kontakt:

Adres:
72-320 Trzebiatów
ul. Wojska Polskiego 21

Telefon: 
603 668 211

E-mail: 
info@kwiatowauliczka.pl

Nr konta:
381240 3842 1111 0010 8929 8564

 

Wysyłamy kwiaty na cały świat

Formularz kontaktowy

12 + 8 =